HAKKIMIZDA

image
Extra Oda 2013 Yılından beri başta Mersin olmak üzere hizmet veren büyük bir Cam Balkon hizmetleri veren firmadır.

Extra Oda 2013 Yılında iş adamı olan Genç dinemaki heyecanlı, gelişme ve geliştirme konusunda nirvana seviyesine ulaşmış İbrahim ARAN tarafından kurulmuştur. Kendi gibi bir ekip oluşturduğu için işlerimi severek eğlenerek ve heyecanla yaptayız bu yüzden her zaman en iyisini ve en bir numarasını ortaya koymaktayız. Her geçen gün kendimi geliştirme ve boyundan büyük projeler fikirler yapılar yarak yeni projelere imza atmaktayız.


Sürekli Memnuniyet Bu güne kadar yaptığımız tüm projelerde ve işlerimizinde şirket politikalarımızın içerisinde olan müşteri memnuniyeti ön planda tutularak her ebatta ve her ölçüde çeşitli sistemler ürettik. Sizler için kullanılan malzemeleri en iyisinden seçtik, çocuklarınız için en güvenlisini tercih ettik her zaman, tam zamanında teslimat gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz, bizim için bir gün değil her gün memnun kalmanız gerektiğini düşündük ve süreklilik kalite hizmeti getirdik.

Profesyonel Ol Bu güne kadar yaptığımız her işte profesyonel ekibimizle birlikte bize yakışır sizle laik olacak profesyonel hizmet sunduk 2013 yılında bu zamana kadar bir çok marka şirketler kurduk ve kaliteli bir şekilde son hızla işlerimize devam ediyorum siz değerli Extra Oda müştelerinin sevinçlerine tebessümlerine ortak olmak için ve son hız yolumuza devam edeceğiz..

KURUMSAL BILGI

Aran Extra Şirketler Grubu nedir? - İbrahim ARAN Kimdir?

Sıkır bir sosyal medya kullanıcısıysanız İbrahim ARAN'a elbet denk gelmişsinizdir, kendi bir işte değil bin bir işte sizlere hizmet vermek için çalışan bir iş adamıdır. Eğlenceli, genç, dinamik, heyacanlı, atılgan, yapısı ile oldukça dikkat çeken geliştirme ve gelişmeye gösterdiği önem ilede oldukça yaygın bir isim haline gelmiştir. Cam balkondan tut restorant, kafe'ye kadar kendisinin sekiz(8) işletmesi bulunmaktadır, ayrıca basın'da ve medya'da oldukça dikkat çeken bir iş adamıdır.

Aran Extra Şirketler Grubu, İbrahim ARAN'nın tüm şirketleri kapsayan tüm şirketlerini bu konseptin altında toplandığı kurumun adıdır.

İBRAHİM ARAN, KİŞİSEL WEB SİTESİNE GİTMEK İÇİN

TIKLAYINIZ

Hizmet Politikası

Belirli başlı şirket yapılarımız vardır bu hizmet politikalarımız da size kısaca onlardan bahsetmek istedik.

Müsteri Memnuniyeti

Yaptığımız her ürünün en kalitelisi olması gerekir ki siz değerli müşterilerimize layik ve memnun kalabileceğin bir ürün sergilememiz şarttır.

Sürdürülebilir Kalite

Bir gün değil bir ömür sizlerile birlikte olmak istediğimiz için hiç bir işimizi oldu bitti değil devamlı yanında duruyoruz ve destekliyoruz.

Kusursuz Hizmet

Yaptığımız her işi sapa sağlam tebirini söyletecek kadar iyi yapıyoruz ve sizlere kusursuz hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Kullanıcı Dostu

Aldığınız ürün her ne olursa olsun, sizlerin rahat kullanabileceği ve istediğiniz zaman müdahale edebileceğiniz şekilde yapıyoruz.

Extra Oda Cam balkon sistemleri, henüz bizimle tanışmadınız mı?

Extra Oda Cam balkon şirketiyle henüz tanışmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz demektir, yan tarafa bir video koyduk tam olarak bizim ne iş yaptığımızı nasıl bir hizmet verdiğimizi o videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz umarım beğenirsiniz.

DAHA FAZLASI