Extra Oda Web Sitesi Bildirgesi

Web Sitesi Hakkında

Bu Web sitesi Extra Oda Cam Balkon şirketine özel olarak yazılmıştır, siteyi şirkete bağlı olarak çalışan Bilgi işlem ekibimiz tarafından yazılmıştır, sitede herhangi bir alıntı kod yada içerik metni veya bir görsel içerik bulunmamaktadır, yapılandırmalar üzerine sitemiz tüm haklarıyla birlikte telifleri alınarak tamamen bize aittir.

Web sitesi tüm gelişmeleriyle birlikte uzun bir süre içerisinde tüm hakları gizli tutularak yazılmıştır kullanıcı bilgileri saklı tutmak için bir çok yapılandırmadan vaz geçilmiştir.

1. SİTE GÜVENLİĞİ

Sitemiz VHO güvencesi ile sunucular tarafından korunmaktadır ayrıca DDOS korumaları ve kişisel veri korumaları kendi serverlerimiz üzerinden korunmaktadır.
Kişisek bilgi hükümlülüğü üzerine sitemize gönderilen her veri ve mesajlar kendi depolama alanlarımız üzerinde kendi sunucularımız üzerinde korunmaktadır.
Amerikan koruma teknolojisi OVH ile saldırılara karşı ultra koruma altında bulunan sitemizde olası bir durumda tüm veriler silinerek kendini temizlemeye programlanmıştır.

2. DETAY YAZILIM

Sitemiz Grafikleri kendi şirketimizin görsel ekibine aittir Photoshop ve çeşitli özel bir çok program kullanarak yapılmıştır sitemizin temeli iste HTML, JAVA, CSS, PHP ile
yazılarak geliştirilmiştir, sitemiz hazır Wordpress gibi içeriklerle yapılmamış tüm kodları dahi ekibimiz tarafından yazılmıştır, geliştirme sürecince tüm bilgiler ve içeriklerler
gizli tutularak geliştirilmiştir, sitemizdeki ürünler tamamen şirketimize aittir ve her cam balkon ürünü kendimiz tarafından çekişmiştir.

Site toplam olarak üç ayda yazılmıştır grafikler dahi herşey baştan yapıldığı için bu konuda da titizlikle çalışarak kaliteli bir içerik çıkartılmıştır sitedeki içeriklerler
şirket yetkilileri ve bilgi işlem ile yazılmış doğrulanmış bilgilerdir site gelişim hakkında detaylı raporlar verilmektedir.
Gelişim sürecindeki sitemiz günlük genel CEO çalışmaları yaparak sizlere daha çabuk ulaşmak ve sizlere verimli içeriği göstermeyi hedeflemektedir.
Sitemizin Google ile tüm bağlantıları yapımış ve hiç bir sorun olmadan veri alıp verme işlemi gerçekleştirilmektedir.
Kullanıcı kayıt ve giriş ekranlarımız pasife alınmıştır güvenlik açısından ve müşterilerimiz ile direkt olarak sözlü ve bireysel iletişime geçmek istediğimiz için
E-Ticaret kanalımızı sadece ürünlerimizi göstermek amacı ile aktif etmişizdir, site üzerinden online alışveriş yapmanız şuanlık mümkün değildir lakin beğenilen ürünü
telefon ile iletişime geçerek şirketimizden talep edebilirsiniz ayrıca uzaktan ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.
Ziyaretçi yorum defteri kısa bir süre önce aktif edilen bir panelimizdir sizlerin bizler hakkında iyi yada kötü görüşlerinizi duymak ve görmek istediğimiz için böyle bir panel hazırladık.

3.AÇIK KAYNAK


Kaynaklarımızı açık bıraktık çünkü gelişmeye açık kodlarımız ile dahada iyi bir noktaya geleceğimiz hedeflediğimiz için sizlerinde bunlara örnek olmanız veya
Bu gelişme sürecinde bizimle birlikte olmanızı istediğimiz için dahada ileriye birlikte gidebiliriz o yüzden site kaynak kodlarımızı açık bıraktık veya herhangi
bir sağ tıklama engeli vs konulmamıştır gelişme açısında ileri dönük projelerimizde daha detaylı bir müşteri paneli hazırlanmaktadır kayıt vs ekranı o zaman açılacaktır.
kişisel bilgi korunması amacıyla hiç bir türlü açık verilmemiştir.

4.GELİŞMEYE AÇIK


Önümüzde ki günlerde göreceğiniz gelişmeye açık panelde öncelikle video gibi özel içerikler göreceksiniz ardından kişisel müşteri panelleri ve daha geniş bir
E-Ricaret ekranı göreceksiniz sitemize direk olarak sosyal medya hesaplarımızı bağladık gelişme açısını oradan detaylı olarak görebilirsiniz ve gelişmede bizimle olabilirsiniz.
Web çözüm ortaklığımız dediğimiz gelişmede bize bir kod verene sitede emeği geçenler listesinde yer verilmektedir.

5.SİTEDE EMEĞİ GEÇENLER


Oğuzhan ÜLKER (Web sitesindeki her yazılımsan kod'a sahiptir.)
İbrahim ARAN (Web sitesindeki ürün hakkında içerik haklarına sahiptir.)
Cengiz ŞAHİN (Web sitesindeki video içeriklerinde hak sahibidir.)
İsimtescil (Domain isimlerin depolanmasına sahiptir.)
Creative OVH (Güvenlik kaynaklarına sahiptir.)

Çözüm Ortaklarımız

Kurumsal Şirketlerimiz